CSV bestand gescheiden middels puntkomma.
Geef de locatie + naam van het importbestand op in:
**Menu - Programma - Computer instellingen - "Import werkorderbestand"** (denk aan netwerkpaden)
Hoe gebruiken?
-In de werkkaart: Tabblad "Externe portals" (rechts) en dan "Imp."
-Of in Werkkaart: ALT + nul
**Voorbeeld van een importbestand:**
ONDERIN DEZE TEKST staat --VOORBEELD_BESTAND.csv-- > deze kan gebruikt worden als test.
(Zoek)codes in kolom 1 in het voorbeeld moeten in je systeem bestaan, voordat je test. (behalve voor regelsoort WO en IA en TX)
Inhoud van VOORBEELD_BESTAND.csv is letterlijk dit:
TX;;Vrije tekstregel met tekst;;;;; WO;EWO;tekst op werkkaart;tekst op factuur;;;; MA;5W30;magazijnartikel regeltekst;4,5;;;; WT;WP Leon;Werkplaatstarief regeltekst;1,3;;;; IA;I;losse verkoop artikel tekst;2;;50;;T VR;APK;verrichtingregel tekst;1;;;; BR;Benzine;brandstofregeltekst;25,6;;;; PK;GB+APK;pakketregel tekst;1;;;; *;vrij-zoeken;;3;;;; |
Alleen de soort 'Werkopdrachten' hebben een afwijkend formaat, aangezien hierbij geen aantallen en prijzen en btw-codes gebruikt worden.
Achtereenvolgens:
"WO" - Code - Omschrijving op de werkkaart - Omschrijving op de factuur
Maximaal 8 kolommen (behalve bij werkopdrachten)
Betekenis van de kolommen:
1 - De soort regel. "*" is vrije keuze (dezelfde afhandeling dan als je zelf iets intypt in de werkkaart)
2 - (Zoek)Code (indien van toepassing)
3 - Omschrijving
4 - Aantal. Standaard is 1
5 - Bestelnummer
6 - Verkoopprijs
7 - BTW-code. Voor eigen regels is de standaard BTW-code die voor de werkplaats.
8 - regel WEL of NIET identieke overnemen zoals in CSV bestand:
overnemen zoals in CSV bestand = T of J of 1
overnemen van bestaand magazijnartikel = F of N of 0
Voorbeeld t.b.v. kolom 8:
MA;verzendkosten;test_verzendkosten;1;;4.40;;T
-Kolom 8 is een T dus hier zal het artikel met artcode verzendkosten op de werkkaart gezet worden voor 4,40 met de omschrijving "test_verzendkosten"
MA;verzendkosten;test_verzendkosten;1;;4.40;;F
-Kolom 8 is een F dus hier zal het artikel met de omschrijving in het magazijn incl. de prijs van het magazijn gebruikt worden ! En komen ook de popups van prijswijzigingen.
Let op:
-Het is niet mogelijk om standaard werkopdrachten en standaard tekstregels te importeren.
-Vooral magazijnartikelen worden uitgebreid doorzocht. Behalve op artikelcode ook op zoekcode 1-3 , barcode , en meer.
0 Opmerkingen