Uitleesbestanden, storingsrapporten, documenten automatisch aan voertuig koppelen

INLEZEN DIRECTORY MET BESTANDEN

Klanten hebben vaak meetapparatuur waarmee men de meet resultaten kan opslaan in (bijvoorbeeld) een pdf document. Deze apparatuur is niet gekoppeld aan CSS.

Het is nu zo gemaakt dat men deze bestanden in één map bij elkaar plaatst en deze map wordt dan door CSS (SERVER-instantie) uitgelezen en verplaats naar ons eigen CRM systeem. (specifiek in de voertuigdocument mappen)

De map waar de bestanden zich bevinden kan men in CSS aangeven. Hiervoor is een instellingen scherm gemaakt wat te benaderen is via het hoofdmenu --> Koppelingen --> voertuigdocumenten.

(zie Figuur)

Figuur (Instellen van de directory voor het inlezen van ‘voertuigbestanden’)

Opzet :

  • bestandsnamen van documenten beginnen met het kenteken
  • Alleen voor voertuigdocumenten
  • Koppelt documenten aan juiste voertuigen. (verplaatst files)
  • Wordt uitgevoerd door CSS-Server indien er is , anders door 1 werkstation.
  • Folder waar de documenten gezocht worden ,is (globale instelling voor alle werkstations)
  • Na het koppelen (kopiëren) wordt het oorspronkelijk bron document verwijderd. *
  • fouten worden geschreven in CSS-Logboek
  • Buitenlandse kentekens worden niet herkend. (documenten worden niet gekoppeld)

Voertuigdocumenten kunt u vinden binnen het Voertuig scherm na dubbelklikken op een voertuig:

 

Technisch:

  • Loopt mee in de E-Mail + SMS verzenden thread. Dit wordt nog aangepast.
  • Wanneer een document niet gekoppeld kan worden : probeert eerst alle andere documenten voordat dezelfde file opnieuw wordt gepoogd.
  • Verwerkt max. 1 document per cycle
  • Indien gebruik gemaakt wordt van de CSS-Service dient de Service ingesteld te zijn op een gebruiker welke rechten heeft op de hierboven ingesteld (netwerk) directory

 

Deze uitbreiding is altijd beschikbaar (geen module)

 

*) Een documentfile die niet verwijderd kan worden mag niet steeds opnieuw gekoppeld worden aan het kenteken !

 

0 Opmerkingen

U moet u aanmelden om een opmerking te plaatsen.